переключение языков (главная)

2017.gadā no 14. līdz 22. janvārim notika voluntieris.lv delegācijas oficiālā vizīte Baltkrievijā

Vizītes ietvaros notika vairākās darba tikšanās, sasniegtās vienošanas par sadarbību, kā arī tika parakstīti atbilstošie dokumenti ar Baltkrievijas valsts iestādēm un citām organizācijām.

Tika parakstīts sadarbības līgums ar SIA KBF TRANSPAK GRUPP - kompāniju, kas ieņem vienu no līderpozīcijām reģionā kartona iepakojuma un reklāmas produkcijas ražošanā.

41

Notika darba sanāksme pieredzes apmaiņas jautājumos, kurā piedalījās Republikas jauniešu sabiedriskās organizācijas “Jauniešu brīvprātīga darba līga” vadība. Ir panāktā vienošanās par sadarbību sekojošās sfērās: volontieru piesaiste, atlase un apmācība, kopīgo projektu un pasākumu organizēšana Latvijā un Baltkrievijā.

42        43

Voluntieris.lv pārstāvji Latvijas kustības “Par sportisku sabiedrību” darba grupas satāvā piedalījās Baltkrievijas Prezidenta Sporta kluba pārstāvju tikšanās.

44

Notika pārrunas ar Baltkrievijas Nacionālā tiesiskās informācijas centra pārstāvjiem par tiesiskās informācijas paraugcentra izveidi uz voluntieris.lv bāzes. Tika noteikti tālākās sadarbības vektori.

        48  

Voluntieris.lv pārstāvji piedalījās oficiālajos pasākumos, kas bija veltīti kopiga pieteikuma iesniegšanai par Pasaules čempionāta Hokejā ar šaibu 2012.gadā norisi Rīgā un Minskā, piedaloties Rīgas pašvaldības delegācijai ar Rigas mēru N. Ušakovu un Minskas mēru A.Šorecu. 

45         46