Ievērojot tradīcijas un dāvinot gardas dāvanas, 2017. gada 21. decembrī Voluntieris.lv pārstāvji apsveica aprūpes centra ''Cerību ligzda" audzēkņus ar Ziemassvētkiem un Jauno gadu, kā arī piedalījās svētku koncertā.

volun2017        volun20172     

 volun20173        volun20176 

volun20175

 


Turpinot projektu ''Rīgas sportisti atbalsta zināšanas'', kuru īsteno Voluntieris.lv un kustībā ''Par sportisku sabiedrību'' ietilpstošās organizācijas, 2017. gada 22. novembrī Sporto Rīga treneri Nataļja Ņikuļina un Adiļs Maksimovs dalījās savā mīlestībā uz sportu, novadot treniņu atbalsta centra ''Roku rokā'' bērniem un pusaudžiem. Centra audzēkņi bija pilnīgā sajūsmā, un mēs obligāti atkārtosim šādu labdarības treniņu arī nākamajā gadā.

          Tā tika pieņemts lēmums uzsākt jauno labdarības projektu.

          Atsevišķu paldies vēlamies teikt TSI Sporta Centrs vadībai par dalību pasākuma organizēšanā un piešķirtajām telpām.

23874525 1506554529414251 1507484750 o 23874122 1506554582747579 2000481339 o

23897008 1506554519414252 882552754 o 23998241 1506554579414246 539540420 o

23960988 1506554666080904 751264146 o 23847971 1506554659414238 1087670530 o

           


 

           Akcijas "Rīgas sportisti atbalsta zināšanas" ietvaros saziedoto skolas piederumu pēdējā daļa ir nonākusi pie saviem mazajiem īpašniekiem. 
           2017. gada 15. septembrī Voluntieris.lv un Restart pārstāvji apmeklēja bāreņu un audžuģimeņu atbalsta centru “Sirota.lv”, atdeva šos skolas piederumus un vienojās par turpmāko sadarbību.
           2017. gada 3. oktobrī Daugavpils jauniešu organizācija ''Apelsīns'' nosūtīja ''dāvanas no galvaspilsētas'' Daugavpils invalīdu biedrībai ''Ilgas''. 
           Paldies visiem par sadarbību! Kopā mēs varam visu!!!

 

sirata.lv     


 

2017. gada 13. septembrī tika apkopoti ikgadējās akcijas ''Rīgas sportisti atbalsta zināšanas'' rezultāti. Sabiedrisko un sporta organizāciju aktīvisti sanāca kopā, lai pārrunātu izdarīto, saplānotu nākotnē veicamos darbus un iezīmētu jaunus sadarbības virzienus.     

    Šogad jau tradicionāli projektu atbalstīja kustībā “Par sportisku sabiedrību” ietilpstošo sporta organizāciju pārstāvji, kā arī jauniešu organizācija “Restart.lv” un “Maxima Latvija”. Apspriedes ietvaros, sīki iztirzājot konkrēto jautājumu, tika pieņemts lēmums nogādāt saziedotos skolas piederumus:

 - aprūpes centram ''Roku rokā''

- Latvijas Bāreņu un audžuģimeņu atbalsta centram ''Sirota.lv''
- pozitīvas šāda veida akciju rīkošanas pieredzes nodošanas nolūkos, Daugavpils jauniešu organizācijai ''Apelsīns'' (kura nodos šos ziedojumus trūcīgajām ģimenēm). 

    Pēc darba apspriedes organizāciju pārstāvji devās uz aprūpes centru ''Roku rokā'', iepazinās ar tā darbību un nodeva centra darbiniekiem visas saziedotās mantas.

       Voluntieris.lv izsaka pateicību organizācijām Par sportisku sabiedrību”, “Restart”, “ARKAN”, “Sporto Rīga”, “Sev Arch”, “Ghetto Games”, “Tanec.lv”, “Maxima Latvija” un, protams, visiem tiem, kas nepalika vienaldzīgi un piedalījās šajā akcijā.

          ''Dalies smaidā, un smaids pie tevis atgriezīsies'' - dāvāsim labestību tiem, kas to ļoti gaida!

          Mūsu spēkos ir padarīt pasauli labāku!!!

11     12

13      
14 
 
 
 
 
 
 
 
15

 

   2017.gada 10.augustā sākas ikgadējā labdarības akcija "Rīgas sportisti atbalsta zināšanas", kuras ietvaros tiek vākas skolai nepieciešamās lietas Atbalsta centru bērniem un ģimenēm "Roku rokā".

Jau tradicionāli, akcijai pievienojas ne tikai kustības "Par sportisku sabiedrību" sportisti, partneri un organizācijas, bet arī visi citi, kam nav vienalga! Kopā mēs palīdzēsim pašiem mazākajiem spert pirmos soļus uz zināšanām!

Akcijas noslēgums ir 2017.gada 02.septembrī, Maskavas forštrates sporta pasākuma ietvaros, kas norisināsies Maskvas dārzā no plkst., 12:00-18:00, kur jubkurš, kas vēlēsies, varēs veikt savu ieguldījumu labdarībā. 
Labdarības kārbā nepieciešamas sekojošas lietas: pildspalvas, burtnīcas, zīmuļi, flomasteri, plastilīni, zīmēšanas papīri, somas un visas citas skolai nepieciešamās lietas!

2017. gada 3. augustā, atbalstot Artūra Zolotiha iniciatīvu, mēs apmeklējām aprūpes centru ''Cerību ligzda''. Artūrs Zolotihs un Nataļja Ņikuļina novadīja centra audzēkņiem fitnesa treniņu. Pēc treniņa visus gaidīja šašliks, par ko lielu paldies sakām Vitālijam Dubovam un Viktorijai Bojevajai.  

Kā jau parasti, bērni ļoti priecājās mūs satikt, savukārt mēs bijām laimīgi, ka varējām kaut nedaudz atvieglot viņu sūro likteni!!! 

          Palīdziet viens otram! Palīdziet svešiem cilvēkiem! Palīdziet dzīvniekiem! Esiet labestīgāki un padariet labestīgāku mūsu pasauli! #miers #labestība

 

Šodien, 2017. gada 30. maijā, mēs un aprūpes centra ''Cerību ligzda'' audzēkņi apmainījāmies ar dāvanām. Mēs viņiem – klēpjdatorus, viņi mums – ekskursiju, meistarklasi un ļoti skaistus, pašdarinātus paklājiņus. 
          Īpaša pateicība Artūram Zolotiham. 

          Izdarīts ir daudz, taču MĒS kopā ar Maskavas forštatē aizsāktās sporta kustības dalībniekiem apstāties negrasāmies.

priut12

       priut11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

priut13     priut14

 

 

          2017. gada 8. un 9. aprīlī, atsaucoties Rīgas domes deputāta Valērija Petrova un sabiedriskā aktīvista Vitālija Dubova uzaicinājumam, mums bija tā laime, izmantot unikālu, Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes dāvātu iespēju – noklausīties instruktāžu, paņemt suni un doties jautrā, aizraujošā pastaigā pa visai gleznainu maršrutu. Bērnus un mūs visus, pieaugušos, ļoti iedvesmoja iespēja, kaut nedaudz pabūt kāda mīļa mājdzīvnieka saimnieka lomā! Šāds pasākums ir laba alternatīva tiem, kuri nevar atļauties iegādāties suni. 
          Pakalpojums tiek sniegts apmaiņā pret ļoti pieticīgu – pāris eiro – lielu ziedojumu patversmei. 

          Mēs vēlētos pateikt paldies jauniešiem, kuri šo pasākumu organizēja. Šie jaunieši ne vien atrada interesentus un dāvāja viņiem iespēju pabūt kopā ar dzīvniekiem, bet arī – kārtējo reizi! – pievērsa sabiedrības uzmanību bez pajumtes palikušajiem dzīvniekiem, nobeigumā uzdāvinot patversmes suņiem nepieciešamos aksesuārus.

zivot1  zivot2

Dārgie draugi, steidzos iepazīstināt jūs ar mūsu jauno partneri 

tulkošanas uzņēmums PFAT.

Nosaukums PFAT precīzi un īsi raksturo uzņēmumu  profesionāli, funkcionāli un ātri tulkojumi. Uzņēmums nodarbojas ar tekstu tulkojumiem un lokalizāciju, kā arī veic notariālus apstiprinājumus, biroja apliecinājumus un apliecinājumus ar apostille.

Viņi ir īstie profesionāļi. Uzņēmuma tulkotāji prot vairākas valodas, tomēr tulko tikai savā dzimtajā valodā, jo vienīgi tādējādi var radīt augstas kvalitātes tulkojumus.

Uzņēmuma PFAT misija  ir veicināt jūsu biznesa attīstību,

palīdzēt jums nogādāt nepieciešamo informāciju līdz patērētājam viņam saprotamā valodā ar profesionāli veikta tulkojuma palīdzību.

Kāpēc PFAT?

acīmredzama priekšrocība  cena tiek veidota no jauniem vārdiem, atkārtotie vārdi neietekmē cenu;

pasūtījumu veikšanas ātrums;

pieejamība gandrīz jebkurā laikā.

Detalizēta informācija par uzņēmumu, pakalpojumiem un cenām www.pfat.lv

 

 

2017.gadā no 14. līdz 22. janvārim notika voluntieris.lv delegācijas oficiālā vizīte Baltkrievijā

Vizītes ietvaros notika vairākās darba tikšanās, sasniegtās vienošanas par sadarbību, kā arī tika parakstīti atbilstošie dokumenti ar Baltkrievijas valsts iestādēm un citām organizācijām.

Tika parakstīts sadarbības līgums ar SIA KBF TRANSPAK GRUPP - kompāniju, kas ieņem vienu no līderpozīcijām reģionā kartona iepakojuma un reklāmas produkcijas ražošanā.

41

Notika darba sanāksme pieredzes apmaiņas jautājumos, kurā piedalījās Republikas jauniešu sabiedriskās organizācijas “Jauniešu brīvprātīga darba līga” vadība. Ir panāktā vienošanās par sadarbību sekojošās sfērās: volontieru piesaiste, atlase un apmācība, kopīgo projektu un pasākumu organizēšana Latvijā un Baltkrievijā.

42        43

Voluntieris.lv pārstāvji Latvijas kustības “Par sportisku sabiedrību” darba grupas satāvā piedalījās Baltkrievijas Prezidenta Sporta kluba pārstāvju tikšanās.

44

Notika pārrunas ar Baltkrievijas Nacionālā tiesiskās informācijas centra pārstāvjiem par tiesiskās informācijas paraugcentra izveidi uz voluntieris.lv bāzes. Tika noteikti tālākās sadarbības vektori.

        48  

Voluntieris.lv pārstāvji piedalījās oficiālajos pasākumos, kas bija veltīti kopiga pieteikuma iesniegšanai par Pasaules čempionāta Hokejā ar šaibu 2012.gadā norisi Rīgā un Minskā, piedaloties Rīgas pašvaldības delegācijai ar Rigas mēru N. Ušakovu un Minskas mēru A.Šorecu. 

45         46

 

 

 

 Kustības “Par sportisku sabiedrību” organizāciju sportistu III Latvijas  kongress 2016

Apbalvošana no kustības Voluntieris.lv un mācību centra “Lando” sertifikātu pasniegšana tālākai apmācībai, par personīgu ieguldījumu kustības “Par sportisku sabiedrību” attīstībā un aktīvo piedalīšanos kustības voluntieris.lv projektos.

.35


Plenārsēde, apbalvošana un svinīgais furšets ar kustības voluntieris.lv atbalstu

 и 31        33

32          34


 

 

22.decembrī, Ziemassvētku priekšvakarā, notiks Kustības "Par sportisku sabiedrību" III Vislatvijas sportistu kongress!

Programmā: kopsavilkums par pagājušā gadā padarīto, izstrādāt attīstības stratēģiju 2017 gadam, kā arī gandrīz 100 laureātu apbalvošana, par panākumiem sportā, 10 organizācijas par ieguldījumu sporta popularizēšanā Rīgā un īpašu prēmiju pasniegšana.

Kongress notiks 2016.gada 22 decembrī plkst.:18:00 Rīgas Domes sēžu zālē. Adrese: Rātslaukums 1. Dalībnieku registrācija notiks uz vietas.

Kongresa organizētāji biedrība Par sportisku sabiedrību.

Kongresu atbalsta: LANDO, Sportland, Baker Nutrition, Arkan Fit Shop