переключение языков (главная)

 Starptautiskajs online  turnīrs

 "Arkan Challenge"

 

 

 

Kā viss sākās? Nedaudz no vēstures.

2005. gadā domubiedru grupa, kuru sapilcināja atvaļināts armijnieks, sporta meistars un vairākkārtējs pauerliftinga čempions Vitālijs Dubovs, izdomāja ambiciozo projektu ...lasīt vairāk 

Projekta būtība

Mēs sapratām, ka neesam vieni! Mums apkārt ir bezgalīgi daudz dažādu cilvēku no visas pasaules.

Aicinām visus ar savu piemēru parādīt, ka ir laba iespēja, kā cīnīties pret narkotisko vielu lietošanu un piedalīties starptautiskajā online svaru stieņa spiešanas turnīrā.

10 labākie rezultāti no visas pasaules katrā kategorijā tiks uzaicināti piedalīties Arkan Challenge fināla posma turnīrā Rīgā.

Parādi visai pasaulei, ka tu esi pret narkotikām un aizstāvi savas valsts godu.

Paralēli starptautiskajam online svaru stieņa spiešanas turnīram, kurā var piedalīties visi interesenti, tiek uzsākta labdarbības akcija, kuras rezultātā savāktie ziedojumi tiks novirzīti  rehabilitācijas centra "Augļu Koks" izveidei, kur ārstēsies narkomāni, pēc tam atgriezīsies sabiedrībā, kā arī jauniešu apmācībai par veselīga dzīves veida pamatiem.

Narkotikas izaicināja cilvēcības likteni, un mēs to pieņemam! ...uzzināt vairāk

 Kā piedalīties?

Katrs starptautisko online turnīra dalibnieks ar savu piemēru demomstrē, ka viņš nav vienaldzīgs pret narkotu lietošanas problēmām.

1. Nofilmē video par svara stieņa spiešanu:

- Vīrieši vecāki par 18 gadiem - 50 kilogrami;

· Sievietes vecākas par 18 gadiem - 20 кilogrami;

· Bērni no14 līdz 18 gadiem - 20 kilogrami...lasīt vairāk

Tu dabūsi unikālo online Arkan Challenge projekta dalibnieka diplomu par savu rezultātu un iespēju piedalīties turnīru fināla posmā Rīgā.