переключение языков (главная)

2005. gadā domubiedru grupa, kuru sapilcināja atvaļināts armijnieks, sporta meistars un vairākkārtējs pauerliftinga čempions Vitālijs Dubovs, izdomāja ambiciozo projektu par sporta bāzes izveidi pašā nelabvēlīgakājā Rīgas rajonā ar mērķi piesaistīt jaunus cilvēkus kā alternatīviu pret narkotiku un alkohola lietošanu.

Ar lielu armijas pieredzi kā karaspēka instruktors, pats audzināts Maskavas forštates ielās, ar savu un jaunu cilvēku no sava paziņu loka piemēru Vitālijam Dubovam izdevās piesaistīt  sportam vairāk nekā tūkstoti Maskavas forštates jauniešu. Tie puiši, kas kādreiz atnāca sportot, vēl būdami mazi bērni un turpmāk piedaloties tādos sporta veidos kā MMA, pauerliftings, bodibilding u. tt., tagad, ieejot jau pieaugušo cilvēku dzīvē, ir godīgi pilsoņi un labi  tēvi savās ģimenēs.  Viņi izvairījās no narkomānu un alkoholiķu likteņa.

Viens no projektiem, kas bija īstenots  kopā ar mūsu komandu, bija svaru stieņa spiešana. Tie bija  turnīri, kas ar laiku no kluba projekta pārauga par Republikas sacensībām.. Sadarbībā ar Latvijas pauerliftinga federāciju vairāk nekā 40 Latvijas pilsētas piedalījās sacensībās.